It's just $99 for ONE person OR $149 for TWO people! Score three hours with a pro instructor, plus all the equipment you'll need too! And no class is bigger than four students at any one time!

 Deal
Only
$99
  • Don’t Pay
    $285
  • SAVE
    65%
  • Highlights
  • Fine Print
  • Company